https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e8/0a/1c/46347633_0:160:3072:1888_1920x0_80_0_0_21795827ffd3d05957aa7af8567d2046.jpg
ТОШКЕНТ, 1 апр — Sputnik. Sputnik Ўзбекистон матбуот марказида 2 апрель соат 13:00 да Тошкент-Москва видеокўприги бўлиб ўтади. Тадбирда иштирокчилар Евроосиё иқтисодий иттифоқи (ЕОИИ) билан ҳамкорлик доирасида Ўзбекистонда ахборот технологиялари ва интеллектуал мулкни ривожлантириш масалаларини муҳокама қилишади.Иштирокчилар:Тадбирга журналистлар таклиф этилади. +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.com ушбу манзиллар орқали рўйхатдан ўтиш мумкин. Матбуот маркази продюсери Алишер Акимбаев.
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/07e8/0a/1c/46347633_171:0:2902:2048_1920x0_80_0_0_c1557bf69c30f5c738578449da13d4ff.jpgSputnik Ўзбекистон
еоии, матбуот-анжуман, интеллектуал мулк
Тошкент-Москва видеокўпригида Ўзбекистонда ахборот технологиялари ва интеллектуал мулкни ривожлантириш масалаларини муҳокама қилади.
ТОШКЕНТ, 1 апр — Sputnik. Sputnik Ўзбекистон матбуот марказида 2 апрель соат 13:00 да Тошкент-Москва видеокўприги бўлиб ўтади.
Тадбирда иштирокчилар Евроосиё иқтисодий иттифоқи (ЕОИИ) билан ҳамкорлик доирасида Ўзбекистонда ахборот технологиялари ва интеллектуал мулкни ривожлантириш масалаларини муҳокама қилишади.
Ўзбекистон Адлия вазирлиги Интеллектуал мулк бошқармаси етакчи маслаҳатчиси Бобурхон Аббосов,
Тошкент давлат юридик университети Интеллектуал мулк ҳуқуқи кафедраси ўқитувчиси Шуҳратжон Ёкубов;
Россия ва Евроосиё патент вакили Борис Герасин.
Тадбирга журналистлар таклиф этилади. +998971907178, @alisherakimbaev, a.akimbaev@sputniknews.com ушбу манзиллар орқали рўйхатдан ўтиш мумкин. Матбуот маркази продюсери Алишер Акимбаев.