https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/1136/97/11369702_0:96:1493:936_1920x0_80_0_0_9547682f0dea7a5965bbb7feb9096852.png
ТОШКЕНТ, 30 ноя — Sputnik. Хорватияда дурадгорлик соҳасида ишлаш учун Ўзбекистон фуқаролари таклиф этилди.Ташқи меҳнат миграцияси агентлиги берган эълонга кўра, ойлик маош - 650 евродан 800 еврогача.Фуқароларнинг транспорт, турар жой ва овқатланиш харажатлари иш берувчи томонидан қоплаб берилади.Номзодларга қўйиладиган талаблар: 25-45 ёшгача бўлиши, мактаб, лицей ёки касб-ҳунар коллежини тамомлаган бўлиши, рус ёки инглиз тилида мулоқот даражасида билиши, дурадгорлик соҳасида 5 йиллик иш тажрибасига эга бўлиши, судланмаган бўлиши.
2021
https://cdn1.img.sputniknews.uz/img/1136/97/11369702_60:0:1433:1030_1920x0_80_0_0_a370c7daf84c5f26a2c4a80ec63c4495.pngSputnik Ўзбекистон
хорватия ўзбекистон
12:37 30.11.2021 (янгиланди: 12:47 30.11.2021) Хорватияда дурадгорлик соҳасида ишлаш учун Ўзбекистон фуқаролари таклиф этилди.
ТОШКЕНТ, 30 ноя — Sputnik. Хорватияда дурадгорлик соҳасида ишлаш учун Ўзбекистон фуқаролари таклиф этилди.
Ташқи меҳнат миграцияси агентлиги берган
эълонга кўра, ойлик маош - 650 евродан 800 еврогача.
Фуқароларнинг транспорт, турар жой ва овқатланиш харажатлари иш берувчи томонидан қоплаб берилади.
Номзодларга қўйиладиган талаблар: 25-45 ёшгача бўлиши, мактаб, лицей ёки касб-ҳунар коллежини тамомлаган бўлиши, рус ёки инглиз тилида мулоқот даражасида билиши, дурадгорлик соҳасида 5 йиллик иш тажрибасига эга бўлиши, судланмаган бўлиши.