© Пресс-служба президента Узбекистана
Ўзбекистон ҳарбийлари Қизил майдондан марши
© Sputnik / Host photo agency / Evgeny Biyatov / Медиабанкка ўтишТожикистон армиясининг тантанали марши.
Тожикистон армиясининг тантанали марши.
© Sputnik / Host photo agency / Maksim Blinov / Медиабанкка ўтишҚирғизистон президенти Сооронбай Жээнбеков парад бошланиши олдидан.
Қирғизистон президенти Сооронбай Жээнбеков парад бошланиши олдидан.
© Sputnik / Host photo agency / Iliya Pitalev / Медиабанкка ўтишҲиндистон армияси ҳарбийлари саф тортиб ўтиши.
Ҳиндистон армияси ҳарбийлари саф тортиб ўтиши.
© Sputnik / Aleksey Nikolskyi / Медиабанкка ўтишЖанубий Осетия президенти Анатолий Бибилов Россия етакчиси билан учрашув олдидан.
Жанубий Осетия президенти Анатолий Бибилов Россия етакчиси билан учрашув олдидан.
© Sputnik / Host photo agency / Mikhail Voskresenskiy / Медиабанкка ўтишБеларусь армияси ҳарбийлари Қизил Майдондан ўтмоқда
Беларусь армияси ҳарбийлари Қизил Майдондан ўтмоқда
© Sputnik / Aleksey Nikolskyi / Медиабанкка ўтишСербия президенти Александр Вучич тантанали парадда.
Сербия президенти Александр Вучич тантанали парадда.
Сербия ҳарбийлари парадда.
© Sputnik / Aleksey Nikolskyi / Медиабанкка ўтишЎзбекистон президенти Шавкат Мирзиёев Ғалаба парадида, 24.06.20.
Ўзбекистон президенти Шавкат Мирзиёев Ғалаба парадида, 24.06.20.
© Sputnik / Host photo agency / Sergey Pyatakov / Медиабанкка ўтишХитой армияси аскарлари Қизил майдондан ўтмоқда.
Хитой армияси аскарлари Қизил майдондан ўтмоқда.
Молдавия президенти Игорь Додон ҳарбий парадда.
© Sputnik / Ekaterina Shtukina / Медиабанкка ўтишЎзбекистон президенти Шавкат Мирзиёев, Қозоғистон президенти Қосим-Жомарт Токаев, Тожикистон президенти Эмомали Раҳмон ва Беларусь президенти Александр Лукашенко - парад якунлангандан кейин.
Ўзбекистон президенти Шавкат Мирзиёев, Қозоғистон президенти Қосим-Жомарт Токаев, Тожикистон президенти Эмомали Раҳмон ва Беларусь президенти Александр Лукашенко - парад якунлангандан кейин.
Ҳарбий парад қўмондонлари.
© Sputnik / Host photo agency / Alexander Vilf / Медиабанкка ўтишҚизил майдонда ҳарбийлар саф тортиб ўтмоқда.
Қизил майдонда ҳарбийлар саф тортиб ўтмоқда.