© Foto : Рустамбек АраббоевТадбир охирида "Тож маҳал" тантаналар саройида базм дастурхони ёзилди. Унда уруш қатнашчилари, меҳнат фаҳрийлари иштирок этишди. Ёшлар иттифоқи туман бўлими етакчилари томонидан гул, табрикномалар ва қимматбаҳо совғалар тарқатилди.
© Foto : Рустамбек Араббоев
Тадбир охирида "Тож маҳал" тантаналар саройида базм дастурхони ёзилди. Унда уруш қатнашчилари, меҳнат фаҳрийлари иштирок этишди. Ёшлар иттифоқи туман бўлими етакчилари томонидан гул, табрикномалар ва қимматбаҳо совғалар тарқатилди.
© Министерство обороны УзбекистанаТошкент марказида ташкиллаштирилган намойида Ўзбекистон Мудофаа вазирлиги 50дан ортиқ ҳарбий техника, 200га яқин ўқотар қуроллар ва бошқа ҳарбий аслаҳалар намойиш этилган
5/9
Тошкент марказида ташкиллаштирилган намойида Ўзбекистон Мудофаа вазирлиги 50дан ортиқ ҳарбий техника, 200га яқин ўқотар қуроллар ва бошқа ҳарбий аслаҳалар намойиш этилган
© Министерство обороны УзбекистанаПойтахт марказида бўлиб ўтаётган "Қуролли кучлар ва ёшлар" фестивалида ҳарбий қўшлар қурол-аслаҳалари, зарҳланган техника ва ҳарбий кийим бошлар намойиши бўлиб ўтмоқда.
6/9
Пойтахт марказида бўлиб ўтаётган "Қуролли кучлар ва ёшлар" фестивалида ҳарбий қўшлар қурол-аслаҳалари, зарҳланган техника ва ҳарбий кийим бошлар намойиши бўлиб ўтмоқда.
© Министерство обороны УзбекистанаТадбирда ҳарбий қўшинлар ва ҳарбий техника саф тортиб ўтди.
7/9
Тадбирда ҳарбий қўшинлар ва ҳарбий техника саф тортиб ўтди.
© Министерство обороны УзбекистанаЎзбекистон президенти Шавкат Мирзиёевнинг Қуролли Кучлар ташкил этилганининг 26 йиллиги ва Ватан ҳимоячилари куни муносабати билан байрам табриги эълон қилинди.
8/9
Ўзбекистон президенти Шавкат Мирзиёевнинг Қуролли Кучлар ташкил этилганининг 26 йиллиги ва Ватан ҳимоячилари куни муносабати билан байрам табриги эълон қилинди.
© Министерство обороны УзбекистанаНамойишни осмонда Ўзбекистон байроғини кўтариб учаётган вертолётлар ва десантчи ва махсус бўлинмалар намойишлари тўлдириб турибди.
9/9
Намойишни осмонда Ўзбекистон байроғини кўтариб учаётган вертолётлар ва десантчи ва махсус бўлинмалар намойишлари тўлдириб турибди.